GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

​​​​

kombi yakıt tasarrufu Nasıl yapılır.

Ev kombi Tasarrufu İpuçları


Doğal gaz rezervleri azaldıkça, gaz ve elektrik fiyatları her geçen yıl artmakta ve bu eğilimin durduğuna dair herhangi bir işaret bulunmamaktadır.
Şimdi, ev sahiplerinin enerji gereksinimlerinizi azaltabilecek seçenekleri bulabilmeleri için ideal bir zaman.
Daha fazla yakıt tasarrufu yapmak, enerji kullanımınızı azaltır ve aylık ısıtma maliyetlerinizi doğrudan düşürür.
Bu sadece tasarruf açısından değil, aynı zamanda ısıtma faturalarımızın çevre üzerindeki etkilerini de azaltacaktır.
Aşağıdaki El Rehberimiz Tasarruf İpuçları, enerji kullanımınızı azaltabileceğiniz farklı yöntem ve yöntemler hakkında fikir verir.
 • Boşluklu Duvar Yalıtımı

  1920'den sonra inşa edilen birçok ev, iki dış duvar arasında bir boşluk bırakılarak inşa edilecektir. Bu boşluk bir mülkünden ısı kaybını önleyecek hiçbir şey yapmaz ve yoğuşma ile ilgili sorunlara katkıda bulunabilir. Boşluklu duvar yalıtımının yerleştirilmesi, boşluğu etkin bir şekilde doldurarak, çıkan ısı miktarını önemli ölçüde azaltır. Bu, yalnızca bir evin ısıtılmasını daha ucuz ve daha verimli hale getirmekle kalmaz, aynı zamanda çevreye zarar veren enerji israfını da azaltır.
  Bu tür bir yalıtımın yapılmasını ararken, ev sahibinin kayıtlı bir montajcıyla temasa geçmesi ve uygun bir fiyatın alınmasını sağlamak için birkaç fiyat teklifi alması önemlidir. Yalıtkanın monte edilmesinin bir maliyeti olsa da, Enerji Tasarrufu Güvencesi tarafından yılda yüksek miktarda gaz faturasını azaltıcağı için  enerji maliyetlerinde tasarruf sağlayabileceği tahmin edilmektedir. Bu, hanehalkı karbon ayakizinde yılda yaklaşık 550 kg'lık bir azalmaya eşittir.
 • Çatı Yalıtımı

  Çatı yalıtımı, boşluklu duvar yalıtımında olduğu gibi, evden kaçan ve aslında boşa harcanan ısı miktarını önemli ölçüde azaltır. Yalıtımı uygun şekilde monte etmek, bir ev sahibini enerji faturalarında yılda yaklaşık 1000 tlyi kurtarabilir.
   
 • Çift cam

  Çift camlı pencereler, hepsi gaz veya hava ile ayrılmış iki veya üç camdan oluşur. Bu pencere tipi, pencerelerden kaybedilen ısı miktarını önemli ölçüde azaltır. Çift cam, tüm ev aletlerinde olduğu gibi bir derece ile geliyor.türkiye genelinde yaygın olarak kullanılan “B” derecesi,türkiye Enerji Enerjisi Karşılaştırma hizmetine göre ısıtma faturalarında yılda 1000 tl tasarruf sağlayacaktır. Yine, sadece tasarruflar tasarruf edilmekle kalmaz, çevresel olarak salınan karbon, hükümet ve çevre grupları için temel amaç olan büyük ölçüde azalır.
 •  
 • YOĞUŞMALI KOMBİ
 • Yoğuşmalı kombi yüksek verimli kombilerdir, potansiyel olarak% 90'a kadar verimlidir; bu da onları atıkları azaltmak ve enerji faturalarını kesmek isteyen bir evde kurulmaları için ideal yoğuşmalı kombilerdir. Bu kombiler çevresel faydalar açısından çok iyi tanındığından, ev sahiplerini yeni bir kombi monte ederken bunları seçmeye yani yoğuşmalı kombi fiyatları arasında seçim yaparak karlı çıkarlar.
 •  
 • Sıcak Su Tankları

  Sıcak su depoları, günlük yıkama, banyo ve ev kullanımları için sıcak su depolar. Özellikle, ısıyı daha fazla tutmak için yalıtıma sarılmış olan bir sıcak su tankı, gerektiğinde kullanım için suyu kırk ila altmış derece arasında bir sıcaklıkta tutabilmektedir. Temel olarak, bu su ısıtma yöntemi, su, yalnızca gerektiğinde ısıtıldığı ve daha düşük maliyetlerle ısıtıldığı için, daha düşük maliyetlidir ve bu, ilgili ısıtma maliyetleri bakımından daha düşük maliyetlidir.
  Güneş enerjili su depoları gittikçe yaygınlaşıyor ve beklendiği gibi çalışıyor, başlangıçta kullanılacak suyu ısıtan enerji kaynağı güneş enerjisi. Yedek enerji kaynağı olarak güneş enerjisinden yararlanan bir sıcak su tankı, tüketicilere faturalarında önemli miktarda tasarruf sağlayacaktır.
Saygılarımızla en ucuz kombi fiyatları .com
 

0216 541 44 66
0507 129 19 91


ÜCRETSİZ KARGO. MONTAJ TESİSATÇI TARAFINDAN YAPILIR . MONTAJ DAHİL DEĞİLDİR .SORULARINIZ İÇİN ULAŞABİLİRSİNİZ.

iSTANBUL İÇİ MONTAJ ÜCRETLERİ İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ  


DEMİRDÖKÜM YOĞUŞMALI KOMBİ FİYATLARI
ECA YOĞUŞMALI KOMBİ FİYATLARI
BOSCH YOĞUŞMALI KOMBİ FİYATLARI
ARİSTON YOĞUŞMALI KOMBİ FİYATLARI
VİEESMANN YOĞUŞMALI KOMBİ FİYATLARI
ARÇELİK YOĞUŞMALI KOMBİ FİYATLARI 

04.05.2019

En Ucuz Kombi Fiyatlari .com Aydoğdu Tesisat 'a Aittir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.