GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

​​​​

Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

                                                   BİZ KİMİZ ?

                AYDOĞDU TESİSAT VE KOMBİ TESİSAT MALZEMELERİ
Tesisat,su kaçak tespit,tıkanıklık açma,vidanjör,sihhi tesisat profesyonel ekipli servis olarak geçirdiğiimiz 54 yılımıza ve e-ticarette geçirdiğimiz 5 yıllık tecrübemizi muhterem müşterilerimizin daha kolay ulaşabilmesi için kurduk.

İnternetten satış yaparak türkiyenin 81 iline hizmet ederek internet kullanıcılarının tesisat kombi ve malzemelerini uygun fiyat ve ulaşılabilirlik ,geniş ürün yelpazesi ve alanında uzman ekibimizle 1965 yılında faliyete başlayan AYDOĞDU TESİSAT iştiraklerinden biri olan 2019 yılında kurduğumuz enucuzkombifiyatlari.com 'la kombi ve tesisat malzemelerini ucuz güvenilir ulaşmasını sağlamak için sizler için Çabalamaktayız.

 

Şirketimiz tesisat alanında yaptığı teknolojik yatırımlarla almanyadan ithal ettiği ürünlerle müşterilerin yüzünü güldürdüğü gibi profesyonel usta anlayışını benimseyen ve yatırımlarını bu yönde sürekli yapıp gelişen teknolojiyi kullanmaktadır.işte bu sebeble enucuzkombifiyatlari 'na ulaşabilmeniz için sitemizi sizler için aktif hale getirdik.
 

Şirketimiz pazarladığı sattığı tüm ürünleri istanbul içi montaj edebilmektedir. farklı kişi ve ustalarla zaman kaybınızı önlemektedir.bu sebeble sadece satış yapan firma değil alanında uzman ulduğumuzu montajda profesyonelliğide benimsemiş olduğumuzu asla unutmayınız.
 

Şirketimiz Tüm Türkiyeye satış yapmaktadır.montaj işlemlerini ise sadece İstanbul sınırları içerisinde yapılır.

Şirketimize kombi ve tesisat malzemeleri branşlarında soru sorabilir bilgi alabilrsiniz.bundan onur duyacağız.

 

Şirketimiz bir mutlu müşterinin 1 mutlu müşteri getireceğinin bilincindeyken ,bir mutsuz müşterinin 10 potansiyel müşteriyi götüreceğini iyi bilmektedir. 
 

Hizmet Politikamız

 

Ekonomik, hızlı ve güvenilir hizmet sunmak
 

Hizmet konusunda kalıcı bir başarı elde etmek ve firma bünyesinde sürekli gelişimi sağlamak
 

Müşteriye daha iyi hizmet verebilmek için güncel kalabilmek ve çalışmalarımızın gelişen teknolojiye paralel
gelişimini etkin kılmak

 

Müşteri ihtiyaç ve beklentisini en doğru şekilde karşılamak
 


 

Güvenlik Politikamız

 

o


Sitemizin üst adres çubuğunda gördüğünüz gibi güvenli yazmaktadır. alışveriş sistemimiz 256 bit SSL Sertifikası ile en ufak hataya yer vermez, müşterilerimizin gizli bilgilerini asla göremeyiz.uluslararası güvenlik sertifakası içinizi rahat tutmak için alınmıştır.

kredi kartı ile seçilen siparişlerinizde alışveriş işlemlerinde sistem otomatik olarak yerini banka sistemine 3d secure ile yapılır.Yani direk banka sistemiz üzerinden kart bilgileriniz girmiş olursunuz.Tüm kredi kartıyla yaptığınız alışverişleriniz anlaşmalı olduğumuz bankalar tarafından güvenli şekilde tahsil edilmektedir.
 

 

 

En Ucuz Kombi Fiyatlari .com Aydoğdu Tesisat 'a Aittir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.